fbpx

Niezwykłe warsztaty dla dzieci

OŻYWIAMY RYSUNKI

Zapraszam na wyjątkowe zajęcia ze współtworzenia szydełkowych zabawek na podstawie rysunków dzieci.

Na warsztatach dzieci przeniosą się do światu rękodzieła. Poznają tajemnice tworzenia szydełkowych zabawek. Zaprojektują i zaczną pracę nad swoją własna niepowtarzalną maskotką. Obejrzą i dotkną rozmaitych rodzajów rękodzieła. Wspólnie stworzą z zabawek „łańcuch przyjaźni”, który posłuży dla integracji klasy/grupy.

Maskotka, która powstaje na podstawie własnego rysunku dziecka, staje się motywacją do dalszego tworzenia, do rozwijania wyobraźni i kreatywności; pomaga wyjść poza schematy i jest odzwierciedleniem dziecięcego postrzegania świata.

Zajęcia są zawsze pełne radości, niespodzianek i pozytywnej energii. Nie brakuje też oczywiście odrobiny czarów!

  • Zapewniam wszystkie materiały, niezbędne do prowadzenia ciekawych warsztatów, wypełnionych niespodziankami i radością;
  • Gwarantuję indywidualne podejście do wykończenia każdej zabawki;
  • Zajęcia przeznaczone są dla klas 0-3 szkół podstawowych oraz da starszych grup przedszkolnych;
  • Warsztaty to cykl dwóch spotkań w odstępie około  1 tygodnia. Wynikiem warsztatów są zabawki, stworzone na podstawie rysunków dzieci;
  • Każde spotkanie trwa 45-50 minut;
  • Co potrzebuję od dzieci: Czyste i bystre ręce, chęć do współpracy, kreatywne pomysły.

Cena za warsztaty (2 spotkania + zabawka) – 50 zł od osoby 

Po szczegółowe informacje o przebiegu warsztatów „Ożywiamy rysunki” zapraszam do Kontaktu.

Opinie o warsztatach

Szydelkową Wróżkę zaprosiłem dwukrotnie do

Szydełkową Wróżkę zaprosiłam dwukrotnie do swojej klasy. Dzieci i ja byliśmy oczarowani! Zajęcia pełne zabawy, ciekawostek, prób szydełkowania i tworzenia świetnych zabawek. Polecam. W przyszłym roku również zaprosimy Wróżkę. Warto!

Anna
04.11.2019

Lubie Tom Panią była w

Lubie Tom Panią była w ekoli jest sympatyczna

Wiktor z ekoli
08.06.2019

Zajęcia z Szydełkową Wróżką w

Zajęcia z Szydełkową Wróżką w ciekawy i atrakcyjny sposób wprowadzają dzieci do świata manufaktury. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Oddziaływają pobudzająco na procesy poznawcze oraz poszerzają i wzbogacają o nowe doświadczenia.
To nie tylko zabawa, ale prawdziwa przygoda, której efektem staje się przyjemność procesu tworzenia zabawki według własnego projektu.
To również spotkanie z człowiekiem pełnym pasji, kobietą, która pasją zaraża innych i w przemiły sposób zachęca do realizowania własnych marzeń. Zajęcia tak „ciepłe” i urokliwe jak sama osoba Pani Aleny.

Serdecznie polecam i pozostaję z szacunkiem

Jolanta Wiśniewska
22.05.2019

Miałam przyjemność uczestniczyć z klasą

Miałam przyjemność uczestniczyć z klasą w warsztatach “Ożywiamy rysunki”. Zajęcia niezwykle kreatywne i interesujące. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i sercem projektowali swoją niepowtarzalną zabawkę. Pani Alena tworzy prawdziwe cuda, a radość każdego dziecka ogromna. Serdecznie polecam!

15.03.2019r.

Magdalena
30.03.2019

Mam szczęście. Szydełkowa Wróżka to

Mam szczęście. Szydełkowa Wróżka to mama mojej uczennicy. Osoba, która uwielbia dzieci i oczywiście szydełkowanie. Wspaniale opowiada o szydełkowych cudach, włóczkach i swoich pomysłach. Ma niesamowity dar bezwzględnego odwzorowywania dziecięcych pomysłów w formie włóczkowych zabawek. W mojej klasie prowadziła oryginalne zajęcia, angażujące wszystkie dzieci i rozwijające ich kreatywność. Uczniowie pod okiem Wróżki współtworzyli swoje własne zabawki. Zachwycały się miękkością i kolorami włóczek, projektowały maskotki. Na koniec utworzyły z nich łańcuch przyjaźni, co było wartościowe dla integracji grupy.

Serdecznie polecam wszystkim nauczycielom współpracę z Szydełkową Wróżką! Zajęcia z nią to frajda dla dzieci, a jej maskotki są doskonałą alternatywą dla plastikowych zabawek.

Elżbieta Jankowska
17.03.2019